HAKKIMIZDA

Firmamız, müşteri gereksinimleri doğrultusunda, Ulusal ve Uluslararası Standartlar olan elektrikli asansörlerde EN-81-1, hidrolik asansörlerde EN-81-2 ve her iki asansör için 95/16/AT direktifine uygun asansör montajı yapmaktadır.

Kalite yönetim sistemini kaliteden ödün vermeden asansör montajı, asansör bakımı, asansör tamiri projelerinde en iyi şekilde uygular.

Firmamızın amacı, konusunda tecrübeli, yenilikçi ve teknik kadrosuyla Türk insanına güvenliği, kaliteyi ve son teknolojik gelişmeleri sunmaktır.

Ürünlerimizin enerji kullanımını hesaplıyor ve yeşil binaların inşa edilmesini sağlıyoruz

Artürk Asansör, sektörüne insan hayatını koruyan ve kolaylaştıran, emniyetli ve kaliteli ürünleri sunmak, sunulmasına öncülük yapmaktır. Bu konuda her türlü imkân firmamız tarafından değerlendirilmektedir.

Üretimde kullanılan bütün malzemeler TSE – ISO ve EN standartlarında üretim yapan tedarikçi firmalardan karşılanmaktadır.

Montaj ekibimiz, alanlarında profesyonel ve uzman mühendis, teknikerlerden oluşmaktadır. İsteklerinize göre projelendirmeyi yapıp, asansör montajının yapılması ve en son kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere teslim edilir.

Hizmetimizle tanışmanızı diler saygılar sunarız.

06 Aralık 2020

İlgili Terimler :